online-sport.cz » Outdoor » Karimatky » Samonafukovací karimatky » YATE CONTOUR červená/šedá

YATE CONTOUR červená/šedá

+ DÁREK dle VÝBĚRU!

Nový model YATE CONTOUR má prakticky shodné parametry s modelem TREKKER, ale má nový vzor ( vrstevnice ). Vyniká svou kvalitou materiálu a zpracováním.

doporučená cena: 1.600,- Kč
Vaše cena: 1.440,- Kč
bez DPH: 1.190 Kč | Cena v EUR: 58,18 €
ušetříte: 160,- Kč --> 10%
DNES DALŠÍ SLEVA 80 Kčklikni zde
Výrobce:YATE
Dostupnost:
Zboží expedujeme do 24 hodin. Před vyzvednutím na prodejně nás kontaktujte nebo proveďte objednávku na osobní odběr. Sklad není součástí provozovny.
Expedice do 24 hodin
VytisknoutDoporučitPorovnat
Doprava: ZDARMA
VYBERTE DÁREK
BarvaCena včetně DPH
Počet kusů
Snížit početZvýšit počet
Informace o produktu:

YATE CONTOUR červená/šedá

Svršek je polyester YATE Microbrushed 75D, který zabraňuje klouzání spacáku. Odlehčené jádro a Warm Zone zajišťuje, že pod zády je více pěny pro zajištění dostatečné izolace.
Při balení lze přehnout na polovinu, takže vznikne balíček 14x26 cm, který se pohodlně vejde do batohu. Ventil "Push in" - žádné šroubování - stačí jen zamáčknout a už těsní. Otočením se pouze zajistí.

Součástí výrobku je přepravní obal, stahovací pásek a sada na opravu.

Parametry

Materiál: polyester 75D Microbrushed

Barva: červená / šedá

Hmotnost: 780 g

Rozměr: 183x51x3,8 cm

Rozměr balení: 14x26 cm

Tepelný odpor: 3,9


ZÁRUKA KVALITY

Moderní výrobky jsou obvykle nejen hezké na pohled, ale skrývají v sobě mnoho technických vymožeností a detailů, které nejsou vidět, avšak výrazně zvyšují kvalitu výrobku a činí ho výjimečným. U samonafukovacích karimatek jsou nejdůležitější 3 faktory: 1) nízká hmotnost, 2) malý objem ve sbaleném stavu a 3) dlouhá životnost.Nízkou hmotnost dosahujeme výběrem nejkvalitnějších materiálů jak pro povrch tak pro jádro. Materiál musí být lehký, ale zároveň pevný a odolný. Snížení hmotnosti dosahujeme také odlehčením vnitřní pěny. To ale nesmí být na úkor pohodlí a schopnosti dobře izolovat. Výběr materiálu a odlehčení má podstatný vliv na velikost sbaleného výrobku.Všechny naše výrobky mají zdvojenou vrstvu izolace proti unikání vzduchu, která je laminována na svrchní tkaninu. To zajišťuje vysokou ochranu a dlouhou životnost výrobku. Každá karimatka je po vyrobení 24 hodin testována, čímž odpadá riziko dodání vadného výrobku z produkce.

TEPELNÝ ODPOR

Veličina, která se stále častěji u karimatek udává. Tepelný odpor - R je fyzikální veličina, která vyjadřuje tepelně-izolační vlastnosti materiálu. Je přímo závislá na tloušťce materiálu a ?. Při dosahování co nejvyšší hodnoty R je cílem, aby tloušťka materiálu byla co největší a hodnota ? jednotlivých materiálů co nejnižší. Tepelný odpor R vyjadřuje odpor 1m2 materiálu proti prostupu tepelné energie při rozdílu teplot 1 K. Součinitel tepelné vodivosti ? vyjadřuje vlastnost materiálu vést teplo. Je to hodnota energie ve W, která projde materiálem tloušťky 1 m při rozdílu teplot 1 K mezi povrchy materiálu. Vysvětlivky: R = d / ? (m2.K.W-1); d – tloušťka materiálu (m); ? – Součinitel tepelné vodivosti materiálu (W.m-1.K-1).

NEKLOUZAVÝ POVRCH „YATE MICRO BRUSHED“

V přírodě se často stane, že místo na spaní není ideálně rovné a tak ani pohodlná karimatka nemusí zcela plnit svůj účel, když z ní člověk se spacákem sklouzne. Z tohoto důvodu jsme vyvinuli speciální povrch s úpravou „MICRO BRUSHED“ který zvyšuje tření a zabraňuje tak klouzání spacího pytle. Tento povrch používáme u většiny modelů.

Produkt YATE CONTOUR červená/šedá si můžete vyzvednout osobně, případně nechat poslat Českou poštou nebo PPL.

Zobrazeny dotazy k produktu: YATE CONTOUR červená/šedá karimatka
- přídávání dotazů se řídí určitými pravidly
Zobrazeny komentáře k produktu: YATE CONTOUR červená/šedá karimatka
- přídávání komentářů se řídí určitými pravidly
Alternativní zboží k produktu:

YATE CONTOUR červená/šedá

TRIMM FREEDOM steel blue + DÁREK dle výběru!!!Loap TAMA červená +DÁREK dle VÝBĚRU!!!
TRIMM FREEDOM steel blue + DÁREK dle výběru!!!Loap TAMA červená +DÁREK dle VÝBĚRU!!!
1.057,- Kč
719,- Kč

Vysoce komfortní karimatka Trimm FREEDOM.

GARANCE NEJNIŽŠÍ CENY!

Karimatka Loap Tama se skvěle hodí na vaše campingové výlety a na vysokohorskou turistiku. Díky velkým rozměrům budete mít dostatek pohodlí při odpočinku na vašich cestách.

PORADÍME VÁM
Matěj Velev - 774 780 561
J. Konvalinka - 774 780 566
info@online-sport.cz
Heuréka - Důvěryhodný obchod
Facebook